Rak dojke

zabrinuta

yasmina

Zaboravila sam navesti da imam 35 godina, nemam slične probleme u obitelji /ako jest ovo problem/, i ne bolujem ni od kakve bolesti, nisam rodila.

Hvala.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Preporučam vam da svakako učinite "core" biopsiju navedene tvorbe. Prije biopsije, preporučam da učinite mamografiju koja može pružiti dodatne informacije, ali je mamografija i objektivni nalaz zabilježen na rendgenskom filmu koji može poslužiti za usporedbu s budućim mamografijama.