Neurologija

cirkulacija kao si sama pomoći

ana

Poštovani dr. Trkanjec

Imam 41 godinu, suženje i.v. prostora, stalno imam osjećaj da mi je mutno u glavi i imala sam jedan napad vrtoglavice u noći ležeći na leđima i okrećući glavu u stranu. Problemi su nestali tijekom idućeg prijepodneva. Na osnovu mnogobrojnih nalaza neurologa ( UZV v.b. sliva, fizikalne terapije RTG funkcionalne snimke vratne kralježnice pretpostavljam da je riječ o cirkulaciji uduruženoj s niskim tlakom (dali on izaziva i lupanje srca). Molim Vas stoga da mi odgovorite na koje sve načine prirodnim putem mogu poboljšati cirkulaciju da ne pijem nepotrebno tablete i nepotrebno ne obilazim razne ambulante (ponovo).
Moram priznati da mi je sada već prisutna velika doza straha hodati sama ili voziti auto.

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Navodite da imate nizak tlak. Međutim, niste naveli kolike su vrijednosti Vašeg tlaka. Nizak tlak može biti uzrok vrtoglavicama i lupanju srca. Preporučljivo bi bilo da obavite preglede kod liječnika kojima bi se pokušao pronaći uzrok Vaših tegoba i na temelju nalaza bi se odredila eventualno potrebna terapija.