Neurologija

dijagnoza

Marija

Dijagnoza moje bolesti je N-113
Dg.Epi.(g.m.)+CPA

Prilikom posljednjeg pregleda nalaz EEG:je lakše difuzno dizritmički promijenjen,s lateralizcijom lijvo frontotemporalno.
Lječnik je tražio vađenje krvi za APOE-tipizacija,budući da mi je rečeno da imam kontrolu za godinu dana molim Vas da mi objasnite o ćemu se ovdije radi.
Puno hvala

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Na temelju podataka koje ste napisali vrlo je teško zaključiti o čemu bi se moglo raditi. Šifru dijagnoze koju ste naveli (N-113) nije moguće naći u Međunarodnoj klasifikaciji bolesti, šifra N11 označava jednu bolest bubrega, dijagnoza koju ste naveli predstavlja vrste epilepsije (padavice), nalaz EEG-e koji ste opisali pokazuje promjene koje bi mogle odgovorati promjenana kod epilepsije, a Apo E označava bjelančevine koje se najčešće određuju u nekim drugim bolestima.