Neurologija

EEG nalaz - molim pomoc

nina5

Moja kcerka (25godina) je bila na klasicnoj svedskoj masazi proslog ponedjeljka i neposredno nakon masaze pocelaj oj je tec krv iz nosa. Kad je prestalo krvarenje, izgubila je svijest na par sekundi. Kad je dosla k sebi, osjecala se bolje i tramvajem se vratila doma. Nakon 2-3 sata ponovo se osjecala lose u smislu da kad stane na noge pocne osjecat slabost kao da ce se onesvijestiti.
Bili smo na hitnoj, EKG OK, a u nalazi krvi sve uredno osim Kalija koji ima nizu vrijednost od normalne.

EEG nalaz:
Srednjevoltazna osnovna cerebralna aktivnost u mijesanoj alfa i beta frekvenciji, djelomicno sa interponiranjem srednjevoltaznih theta aktivnosti iznad straznjih regija. Paroksizama nema.
Blokiranje izrazeno djelomicno.
Na HV analogno.
Zaklucak: nalaz dizritmicki usporen okcipitalno;neurologu.

Ona se trenutno dobro osjeca osim sto prilikom voznje osjeca mucninu, slicno kao na povracanje.

Zahvaljujem unaprijed na odgovoru

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovana,
Savjetujem vam da se vaša kćer javi neurologu (sa svim nalazima) te da svakako obavi i kardiološki pregled kako bi se utvrdilo o čemu se radi i kako bi se isključili ozbiljniji uzroci njezine nesvjestice.