Neurologija

tumačenje nalaza

subotica

molim komentar zakljucka:
solitarna dismijelinaciona lakunarna promena-levo subkortikalno parijentalno

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovana,
zaključak nalaza koji ste nam uputili nije moguće komentirati bez dodatnih informacija. Nalazi se uvijek interpretiraju uz kliničku sliku, stanje bolesnika i detaljnu anamnazu. Opisane promjene mogu odgovatai nizu stanja i biti poslijedica brojnih uzroka.