Neurologija

glavobolja

Vlado

imam problema sa glavoboljom..svaki dan me boli glava,prvo pocne od otraga pa udari naprijed.isao sam doktoru i dobio tablete ali teske su za zeludac.doktor kaze da je to od nervoze,briga i stresa.nemogu svaki dan da pijem tablete.rekao mi je da grijem vrat.ako imate neki bolji savjet da mi pomognete.unaprijed hvala.

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Smetnje koje opisujete mogle bi biti posljedica nervoze, brige i stresa kao što je mišljenje Vašeg liječnika. U svakom slučaju bilo bi preporučljivo da obavite preglede i potrebne pretrage kako bi se isključili drugi mogući uzroci glavobolja.