Neurologija

gubitak osjeta

kristijan

Svakih nekoliko mjeseci osjetim lagani gubitak osjeta,najcesce oko gležnja i pete,uglavnom jednostrano(jednom je bilo obostrano),u trajanju od nekoliko dana,slijedi spontani oporavak,bez drugih abnormalnosti.Cijepljen sam protiv hepatitisa b prije 4 god.Molim Vas za savjet,unaprijed zahvalan

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Smetnje osjeta u području gležnja i pete, jednostrane ili obostrane, mogu biti posljedica poremećaja perifernih živaca, pa bih Vam savjetovao da se javite neurologu na pregled.