Neurologija

help

limacica

Prije svega pozdravljam onoga ko cita ovu poruku.imam 22god i kad nesto radim npr. spremam stan pocme mi ja kucati srce zanima me da li je to normalno inace EKG je uredan , holter uredan,krv ok. dali te to mogune zato sto nemam kondicije .Unaprijed hvala u brzom odgovoru.

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Smetnje koje navodite mogle bi biti posljedica neodstatka kondicije. Pri svakom fizičkom naporu normalno je da se ubrza rad srca. No, ako Vas te smetnje zabrinjavaju bilo bi dobro da posjetite svojeg liječnika.