Neurologija

vrtoglavica

Kristijan

Radi se o tome da imam vrtoglavice i dvoslike.
Bio sam na ocnom, svi nalazi su uredu, na EEG - u ui takodjer su nalazi u granicama normale.
Zatim sam isao na evocirane slusne i vidne potencijale, slusni su uredu
(jedino je za stimulaciju lijevog slusnog puta slabija konfiguriranost -
nalaz lijevo granican)
Kod vidnih potencijala na nalazu pise slijedece:
Nalaz obostrano upucuje na znakove neuronalne lezije.
Sta bi to moglo znaciti? Da li se radi o nekoj bolesti i da li se to moze
lijeciti?

Unaprijed hvala,
Kristijan

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Samo na temelju kartkog opisa ovog nalaza teško reći je tumačiti nalaz. Svakako se javite na pregled neurologu koji će Vas pregledati, učiniti potrebne pretrage, postaviti dijagnozu i u slučaju potrebe odrediti terapiju.