Neurologija

lezija

Ljubo

Ranjen sam 1995.g tijekom redarstvene akcije " Oluja" u desnu nogu, i tada mi je utvrđena dijagnoza lezije nervus ishijadikusa, te dijelomično nervus femoralis.
Molim objašnjenje.........( Noga me i dalje jako boli i trne)
Hvala puno.

Dr M. Bošnjak Pašić

Prema podacima koje navodite tokom ranjavanja došlo je do oštećenja perifernih živaca desne noge. Stupanj oštećenja mogao bi se procijeniti EMNG pretragom i kliničkim pregledom. Što se tiče i dalje prisutnih bolova i trnjenja u toj nozi sabjetujem Vam povremeno uzimati antireumatske i analgetske lijekove te provođenje fizikalne terapije.