Neurologija

MS

vesna.a

Bolujem od MSkoji mi je ustanovljen prije godinu dana.Imam 53gonine.Imam jako vruče noge,koje da ih ohldim moram držati u hladnoj vodi ,skoro stalno. Sada unatrag tri mjeseca javile su se rane ,koje strahovito bole,ai ispod stopala kož je smežurana.Nitko nezna šta se događa,a kako riješiti temperaturu stopala Pozdrav

Prof. dr. sc. Vesna Brinar, dr. med.

Pa morate se liječiti . Koji oblik MS-a imate.?.Jeste li pokretni Da li ste primili akutnu terapiju ? ako da u kojoj dozi. primate li preventivnu terapiju?
Sve to može dovesti do promjene vašeg stanja. Držanje nogu u hladnoj vodi nije način liječenja.