Neurologija

MS

željka

Na koji način i kome se obratiti da bi moj suprug koji boluje od MS mogao koristiti hiperbaričnu komoru

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Za sada nije moguće sa sigurnošću odgovoriti na Vaš upit jer ne postoje sigurni i nedvojbeni dokazi da bi terapija u hiperbaričnoj komori mogla značajno pomoći bolesnicima s multiplom sklerozom. Najviše iskustva u primjeni hiperbarične oksigenacije kod nas ima Poliklinika za baromedicinu u Puli (njihova internet adresa je: www.gradpula.com/comp/oxy).