Neurologija

NATEKLINA S DRUGE STRANE KOLJENA

RENA

Poštovani doktore,
prije 3 tjedna imala sam virozu koja je počela sa lupanjem srca, malaksalosti i trncima duž cijelih nogu.
Prošlo je tri tjedna i dalje osječam trnce duž nogu, čega bi to mogao biti uzrok? Zatim s druge strane koljena (gdje se noga pregiba) sam jučer primjetila lagano nateknuće, na jednoj i drugoj strani (na desnoj nozi više), što bi to moglo biti i da li trebam ići na neke pretrage detaljnije?
Hvala

Doc.dr. Zlatko Trkanjec

Na temelju Vašeg šturog opisa smetnji vrlo je teško zaključiti o čemu bi se moglo raditi. Preporučljivo bi bilo da se javite svojem liječniku koji će Vas pregledati, uputiti na potrebne pretrage i na temelju nalaza postaviti dijagnozu.