Neurologija

nenormalna pospanost

Draganaaa

Postovani,
Imam veliki problem! Na ime stalno mi se spava. Zaspem u 20h probudim se u 6:30 da idem u skolu i kad se vrati opet mi se spava i jako sam umorna cak se ne mogu skoncentrisati ni na skolu i ucenje a imam samo 18 godina! Sta bi mi moglo pomoci? Par prijatelja mi je reklo da pocnem piti kafu al ja ne vjerujem u tu ucinkovitost. Imate li neki savjet za mene? Hvala uneprijed!

Prof. dr. sc. Vesna Brinar, dr. med.

Pa razlog može biti anemija u kombinaciji s niskim tlakom . Sideropenična anemija je česta kod djevojaka Vaše dobi.
Drugi razlog može biti jedan neurološki poremećaj no kod njega je pospanost nezaustavljiva i nastaje abruptno što Vi nemate. Pregledajte krvnu sliku i krvni tlak vjerojatno je tu problem.