Neurologija

noga

amra

Postovani,

Imam 31 godinu. Porodila sam se prije tri mjeseca i dojim. Osjecam vrlo neugodno stezanje u desnoj nozi, od koljena do stopala. Ovaj simptom sam imala i ranije ponekad. O cemu se radi?

amra

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Najvjerovatnije bi se moglo raditi o smetnjama uzrokovanim podražajem korjena živaca koji bi mogao biti posljedica promjena na donjem dijelu kralješice. Preporučljivo bi bilo da se javite svojem liječniku koji će Vas pregledati, učiniti potrebne pretrage i na temelju nalaza odrediti potrebno liječenje.