Neurologija

Otvoreno oko

Mirjana

Štovani doc.dr. Zlatko Trkanjec,

redovite preglede vršim na Nuklearnom odjelu u rječkoj bolnici. Uzimala sam ljekove "Anthyrazol". Unazad četiri mjeseca hormoni štitnjače su se stabilizirali i više nisam pod terapijom lijekova. Uredno se javljam kod liječnika na nuklearnoj medicini i kod oftamologa gdje je zadnji nalaz bio 16/16/116. Moja liječnica na nuklearnoj medicini smatra da bi sada trebalo vidjeti što je uzrok da je meni i dalje otvoreno (a ne izbočeno) desno oko, obzirom na uredan nalaz štitnjače. Osim otvorenoga oka, drugih tegoba nemam. Što biste mi Vi savjetovali.

Unaprijed zahvaljujem!

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Savjetovao bih Vam da se javite neurologu na pregled koji će Vas uputiti na potrebne pretrage kojima će se pronaći uzrok Vaših tegoba.