Neurologija

Glavobolja

Enna

Imam 34 godine i od prije 3-4 godine imam redovne glavobolje koje se javljaju pred menstrualni ciklus ili u toku. Ja to mogu reci "napadi" jer su to bolovi koji ponekad jedva da se izdrze.Obicno me boli samo dio glave , smeta mi svjetlost , zvuk i imam nadrazaj u stomaku. Molim Vas da li to moze biti migrena ili sto drugo .Unapred zahvalna

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Prema Vasem dosta sturom opisu mogal bi se postaviti sumnja da se radi o nekoj varijanti migrenoznih glavobolja. Preporucljivo bi bilo da se odete na pregled neurologu koji ce postaviti dijagnozu i odrediti terapiju.