Neurologija

parkinsonova bolest

silvana

Poštovani,
molim da mi preporučite publikacije, brošure, literaturu... iz kojih se može saznati više o Parkinsonovoj bolesti ( extrapiramidarnom sy.), sve vezano za bolest, liječenje, terapiju, prehranu...
Također molim da mi pomognete pronaći Udruge Parkinsonovih bolesnika, bilo kod nas u Hrvatskoj ili vani.

Veliko hvala

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Najbolje bi bilo da posjetite web stranice udruga za Parkinsonovu bolest kao npr.: National Parkinson Foundation: www.parkinson.org, The American Parkinson Disease Association: www.apdaparkinson.com, World Parkinson disease Association: www.wpda.org gdje ćete pronaći podatke o Parkinsonovoj bolesti.