Neurologija

Udarac u nogu

mgame

Postovana,

Trenirala sam do ove godine borilacke sportove. Prosle sam godine na treningu dobila udarac u natkoljenicu. U tom sam trenu od siline udarca kleknula do poda. Do kraja treninga je bilo podnosljivo ali tu vecer i iduce dane, nisam mogla ni stati na nogu, bolila je i dok lezim. Nikakvu modricu ili natecenost nisam imala. Bol najbolje mogu opisati kao bol duz cijele noge, ali ne u misicima vec kao da me boli kost iznutra. Bol se ponavljala svaki mjesec po par dana te sam pregledom specijaliste dobila uputnicu za RTG, emg i emng. Nalaze rtg- a cekam, a drugi nalazi kazu: emg nalaz ukazuje na pocetnu neurogenu leziju S1 lijevo. Eng nalaz uredan. Uciniti MR LS kraljesnice, ginekoloski uzv zdjelice i pregled fizijatra.
Sto tocno znaci ovaj nalaz i kamo biste me Vi uputili s obzirom da mi se bol danas opet ponavlja?
S postovanjem,

Prof. dr. sc. Vesna Brinar, dr. med.

Ako su nalazi koje ste učinili uredni otiđite na pregled neurologu.