Otorinolaringologija

Problem sa disanje

Mirnich~sb

Poštovani,
Imam 25 godine,imam otežano disanje,kada spavam često se počnem gušiti i moram hvatati zrak i imam problem sa hrkanjem.Bila sam na otorini u Slavonskom Brodu dobila sam kapi za nos Rinoco i fiziološku otopinu.Mislili smo da je treći krajnik no međutim nije...radila ct Sinusa i sve je uredu...Devijacija septuma nije...I jos sam pocela slabije cuti....Zanima me sta bi sve trebala napraviti...
Lp
Unaprijed,hvala.

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, trebali bi još učiniti fiberendoskopiju nosa i epifarinksa, obzirom da otežano dišete kroz nos i primjećujete oslabljen sluh.