Otorinolaringologija

Upala lojne zlijezde uha

noname

Prije mjesec dana mi se pocela raditi nekakva kvrzica na pocetku usnog kanala za koju sam mislio da je bubuljica,medutim unazad par dana ta me kvrzica na dodir pocela boliti pa sam otisao lijecniku koji mi je dijagnosticirao upalu lojne zlijezde i prepisao da pijem Silapen tablete od 1500mg svakih osam sati! Moje pitanje je, uslijed cega moze doci do takve upale,da li mi je propisana dobra terapija i da li je tako sta izljecivo,odnosno koliko vremena treba da se tako sta izlijeci i dali moze doci do kakvih poslijedica??? Unaprijed,puno hvala!!!

prof. dr. Željko Bumber

ZAtvaranje izvodnog kanala lojnice rezultira tegobama koje navodite.
Predlažem otvaranje (inciziju ) kako bi bolest kraće trajala. Javite se
otorinolaringologu.