Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bolno meso

nika94

Poštovani,
Naime, jučer sam jela meso i zapelo mi je između dva zuba i sada me stravično boli meso oko ta dva zuba. Iščetkala sam sa četkicom, sa koncem i intradentalnom četkicom i izvadila sam sve što sam mogla no i dalje boli.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

radi se o lokalnoj upali parodonta uzrokovanoj zabijanjem hrane, nakon što se hrana izvadi bol će postupno proći.