Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Dugotrajna bol nakon vađenje zuba

penzionerka

Moja zubarka pokušala je izvaditi zub pod upalom. Naravno injekcije nisu djelovala, pa je odustala. Pila sam antibiotike 6 dana, a nakon toga u Novoj bolnici izvadili su mi zub (Radix relicita 46),te očistili ranu.
Od tada pa sve do danas, prošlo je 10 dana, a bol je neizdrživa. Pokušala sam sa Voltaren ima retard, Ketanol forte (djeluju vrlo kratko) a i želudac od njih me počeo boljeti. Napominjem da i kaduljom ispirem usta. Također mi je malo vilica naotečena pa stavljam hladne obloge. Neznam što više raditi. Dali je normalno da ta bol tako dugo traje.
Ditid

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

nije normalno.
Trebate otiči na kontrolni pregled, predlažem u dubravu.