Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Zubna vrecica

Berica

Poštovani!!
Trebam informaciju,imala sam plombu u zubu i poceo me boliti na dodir otisla sam kod stomatologa i ona mi je otvorila zub i dala antibiotik i upala je prestala,isla sam
Snimiti zub ali nisam uspjela tako brzo otiic kod nje jer sam imala nekakve probleme i poteskoce.Nekidan mi je izrasla gnojna vrecica zanima me jeli to jako opasno,vec sam malo gnoja istisnula i ne boli me?! Hvala unaprijed
Pitam vas jer sam u mogucnosti otici tek za par dana stomatologu a bojim se ako moze dovesti do komplikacija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

radi se o ponovljenoj upali na korijenu zuba, koji je potrebno ili liječiti ili izvaditi.
Stanje koje navodite spada u hitna stanja i potrebno ga je odmah sanirati.
Dakle morate stomatologu hitno.