Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

HITNO pomozite

branka

postovani...

dok vam ovo pisem nalazim se u Kanadi, i trebam savjet

inace su mi zubi OK, ali donja lijeva sedmica koja je kao 2 puta zaplombirana, odjednom me pocela boljeti. nije da me boli dok sam na miru nego me nepodnosljivo boli dok na nju zvacem...
dobila sam i temperaturu.
mislite li da bi to moglo pricekati do ovog ponedjeljka, ili je toliko hitno cim ja na njega nemogu zvakati...
cujem da su troskovi ljecenja ovdje visoki,
treba li opet popravljati ili vaditi?
dali to zvuci na apces...
moram spomenuti da sam ovih dana bila puno na propuhu, imam upalu sinusa a i pijem Sinersul...
dali sinersul ima i djelovanje na zub...

hvala

Dr.sc. Silvana Jukić

Donja sedmica nije nikako povezana sa sinusom. Vrlo vjerojatno se radi o procesu u kosti oko korijena zuba. Koliko znam liječenja u SAD-u i Kanadi su jako skupa, no za prvu pomoć mogu Vam otvoriti zub pa kad se vratite, obratite se svom stomatologu koji bi trebao napraviti liječenje do kraja. Ukoliko počnete naoticati preporučam antibiotike.