Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Izraslina na jeziku

Noranora

Poštovani, imam 21g i posljednjih dana sam osjećala smetnje u grlu s lijeve strane, pa sam mislila da je vjerojatno početak upale krajnika ili nešto slično. Međutim nisam primijetila ni kašalj, ni crvenilo niti da je bol pristuna i na drugoj strani. Danas sam pomoću bljeskalice na mobitelu i ogledala kada sam maksimalno isplazila jezik ugledala da na kraju jezika s gornje strane imam neku izraslinu koja je iste boje kao i jezik, te na lijevom krajniku jako malu izraslinu koju ova na jeziku gotovo dodiruje. Znam da je teško reći bez pregleda, ali zanima me imate li ikakav savjet, da čekam hoće li se povući ili da idem odmah na pregled i je li bolje da idem stomatologu ili nekom dr. doktoru. Hvala najljepša!

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,
za početak uvjeren sam da se ne radi o nečem ozbiljnom, pa nebi želio da se previše brinete.
Svakako je uputno da posjetite svog stomatologa i razjasnite o čemu se točno radi.