Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

most

Luka

Da li se moze napraviti most sa trojkom i sedmicom kao nosacima?

Dr.sc. Silvana Jukić

Takav most se može napraviti, iako je rizik nešto veći nego da ima više nosača. Bolje bi bilo uključiti i dvojku ili osmicu odostrga ako postoje. No ako ti zubi nisu na raspolaganju moguće je napraviti most od 3 do 7.

Hristian

Zelio bi Vise znati o Most- stabilizacija i planiranje!
ja sam inace student stomatologija iz makedonije i nemamo puno literature za to!
Hvala Vam