Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Operacija ciste na zubu molim savjet HITNO

123zorica

Postovani dr Moj muz je operisao cistu iznad 3-4 gornje Pojavila se nakon skoro godinu dana poslije lijecenja i krone,Cak se vidjelo iznad zuba nesto bijelo.Dr je operisao ,i tu problem poci nje.Isti dan Par sati nakon zahvata odjednom mu krece krv na nos cim sagne glavu.Zvao je zubara on kaze tako mora Evo 4 dan jos uvjek mu se desi ne tako cesto danas 2-3 puta da kad se sagne krene krv na nos U jutru ispljune puno krvi iz usta.Sta da radimo Kkave veze ima nos sa operacijo zuba Bojim se da nije sinus orvoren Molim vas imate li neki savjet.Je li normalono da se poslije operacije ciste na zubu ide krv na nos

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,
Očito se radi o povezanosti ciste i maksilarnog sinusa, što nije tako rijetko.đ
Mislim da će se situacija smiriti sama od sebe, ako ne obavezno treba posjetiti stomatologa.
Također je važno da se ne puše nos slijedečih nekoliko tjedana.