Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

ortodont

mama

Molim Vas za savjet.

Mojoj kćerci (8godina ) pri redovnom pregledu zubara ,ustanovljeno je malfrolacija prednjih zubi,naime zubi-trajni joj "bježe"van

Da li u toj dobi preporučujete nošenje aparatića

zabrinuta mama
unaprijed hvala

Dr.sc. Silvana Jukić

To se može utvrditi tek nakon pregleda ortodonta koji će odrediti adekvatnu terapiju. Preporučam da posjetite ortodonta bez obzira na godine, jer, iako možda Vaše dijete neće odmah dobiti aparatić, ortodont praćenjem rasta i razvoja djeteta uočava pravi trenutak za terapiju.