Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Poslije porvaka zuba ispod krunice boli

pavlov

Postovani dr Ja sam prije mjesec dana popravila zub ispod krunice Iako me nije bolio ali krunica je bila labava.Sad 1 mjesec poslije me uzasno zaboli sa jedne strane zuba na hladno i drzi oko par minuta..Molim vas za savjet Moja dr je godisnjem jos 4 dana.Ne znam da li ce mi se pogorsati ako budem cekala.Jer voljela bih da me ona pogleda posto zna sta je bilo sa zubom prije .Molim vas za savjet
cekati jos 4 dana ili ne

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

radi se o uplai zubne pulpe i potrebno je napraviti endodotski zahvat tj. liječenje zuba.