Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Raspadanje zuba

JanaPet5

Pozdrav,
kao mala prozivjela sam traumaticno iskustvo kod zubara i strah me.To je doslo do te mjere da sam prije godinu i pol primjetila da mi se zub poceo kvariti(raspadati).Nista nisam radila po tom pitanju a prilikom jedne noci (prije oko god dana) zub me toliko zabolio da sam pocela plakati i od tada nekada (rijetko) me zna boliti pulsirajucom boli.Zub je osjetljiv na dodir jezikom i uzasno osjetljiv na hladno.Prije tri mj primjetila sam zutu tockicu u toj rupi a sinoc mi je iz njega isla krv.
Kako skupiti snage za odlazak zubaru i sto ocekivati?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Vi imate dentalnu fobiju. Postoje stomatolozi koji se bave sa takvim pacijentima, te je metoda rada sa pacjentima poput Vas svijesna sedacija. Bitno je znati da niste jedini, te da stomatologija danas ima posebne metode kako bi Vam pomogla.