Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Rupica na zubnom mesu

Sunnylady94

Poštovani,

sinoć sam s jezikom sasvim slučajno na desnoj strani vilice (gore), a na mjestu gdje mi je izašao umnjak već odavno osjetila rupicu na zubnom mesu (položaj rupice je dakle desno kao što sam i napisala već, s vanjske strane - dakle strana zubnog mesa bliža obrazu).
Budući da zbog trenutne situacije s koronavirusom ne mogu doći do svog stomatologa (idem k privatnom stomatologu) odlučila sam se na ovaj način pokušati vidjeti što bi to moglo biti. To me trenutno ne boli, ne smeta mi ni kada jedem ni kada pijem ali prvi put mi se takvo što dogodilo pa me ostavilo malo uplašenu.

Unaprijed Vam hvala na odgovoru!

Srdačan pozdrav.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

predpostavljam da se radi fazi nicanja umnjaka.
Naravno da je teško na ovaj način postaviti dijagnozu, pa se moram upozoriti da su moguće i druge dijagnoze.
Mislim da se ne radi o ničem hitnom.