Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Zivac

Selmah

Poštovani, molim Vas samo mi treba informacija vezano za kanal zuba. Zubar mi je lijecio zub izvadio zivac bez problema, 2 kanala super ocistio ali treci je predstavljao problem pa je pokusavao da ga ocisti do kraja, sedmicama je pokusavao , ali nije uspio ostao je 1mm jos. Da li je sad problem da on taj kanal napuni kao i ostale, da li cu ja imat problema i na kraju morat izvadit zub? Hvala Vam unaprijed.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovani/a

Kod endodotskog zahvata nije uvijek moguće svršeno proširiti i napuniti sve korijenske kanale, što nužno ne mora značiti da će se raditi o neuspijelom zhvatu, te da će te zbog toga imati probleme.