Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Visuljak uz zub

diesel

Imah nekliko godina iza trojke nako neku izaslinu na zubnom mesu, odmah uz zub, kao visuljak, koji je nekad bio nabujaniji, nekad tanji, ali uvijek boje mesa i nije krvario ili bolio, većinom stajao uz zub odmah. Danas sam osjetila malo osjetljivosti (nekad s jezikom nesvjesno prckam po tome) da bih nakon rucka se pokazalo da ga nema! Izgled da se otkinuo i da sam ga pojela? Je li to moguće? Je li to opasno?

Nema krvarenja i nemam nekih drugih posebnih senzacija trenutno osim straha radi razvoja situacije, kažem to je godinama bilo kao neko divlje meso, visuljak i mislila sam da može otići samo kirurškim putem? Sad se malo krivim što ne pogledah stanje prije ručka jer me strah što je to očito pojedeno?

Molim vas za iskustva, mišljenje, hvala!

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

ovaka stvarno nemogu znati o ćemu se radilo, ali misli da nema straha za komplikacije.