Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

bausch & lomb ili frequency 55

diana

molila bih Vas da mi kažete koje lece imaju bolji učinak i kvalitetnije su :bausch & lomb ili frequency 55?? unaprijed zahvalna

dr. Dean Šarić

Cijenjena,
Rijec je o jednom proizvodjacu i jednoj leci stoga pretpostavljam da je pitanje da li su lece firme B&L bolje od navedenih leca. Lece je potrebno probati, te prepustiti lijecniku izbor, a najcesce ce Vam Vas lijecnik prepustiti izbor lece koja Vama odgovara, od onih koje dolaze u obzir u Vasem slucaju. Mozete se obratiti i u nas Kabinet za kontaktne lece na tel 01/3787380
Sa postovanjem,
dr Dean Saric