Kontracepcija

"seks preko odjeće"

Dramame

Poštovani, znam da su bitanja vjerojatno bezvezna, ali bolje je da pitam.. dečko i ja nisamo imali spolne odnose, no zadovoljavali smo se prstima..jednom nakon što je on svršio, i potom ga obrisao. njegov penis došao je na područje moje vagine, ali ja sam imala gače. ako je što ostalo, može li se išta desiti ako je slučajno došlo do..kože..ovaj mjesec pokisnula sam, bila sam mokra do kože i prehvadila se te smršavila 2 kg. može li i to biti uzrok kašnjenja? jer osječam već par dana bolove u području maternice. no sada su nešto slabiji nego što su prije bilo.. i koliko bi duboko morala sperma doći u rodnicu da se išta desi? hvala na odgovoru unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Gubitak kilograma može uzrokovati poremećaj ciklusa.

Žiana

Poštovana doktorice!
Evo molim vas za brzi odgovor znaci pijem duphaston tablete 2*1 10 dana.. I sada 7 dan sjedila sam na dečku i bili smo obuceni i ja sam bila napaljena tj.bila sam mokra dolje.. Ne znam za njega.. Sad me zanima jel moze preko odjeće da se zatrudni? mislim pose na internetu samo ako decko ejakulira djevojci na gacice da postoji mala mogucnost? ali ja sam imala hlace i gace i takoder i on al me malo strah.. i za vrijeme menge isto sam bila napaljena.. Evo imala sam menstruacije 5 dana i završila mi je i danas me užasno boli oko dolje dijela leđa i kod donjeg dijela trbuha i užasno glava..mislim jel smijem raditi orgazam za vrijeme pijenja duphaston tableta?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

Žiana

Ali zasto me je u donjem dijelu jako bolila i leđa ko pred mengu?
Sad mi je sve normalno.. Ali jeli to od napaljenosti ili? I imam mali bijeli iscjedak tokom dana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam zašto su vas boljela leđa. posjetite lijećnika opće medicine.

Ironman

Poštovana doktorice, dečko i ja smo imali peting.ja sam bila u najlonkama i gacama a on gol.da li je moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.

Ironman

Poštovani, ako smo takozvani odnos imali 20.12. Da li je moguce 1.1. Dobiti implantaciijsko krvarenje?ili je to menga?jer sam citala da se dobi 6-12 dana nakon odnosa a meni je to 13.

Ironman

Poštovani.implantaijsko krvarenje se računa tako da se i računa dan spolnog odnosa ili se taj dan ne računa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U vašem slučaju ne radi se o implantacijskom krvarenju. Uozbiljite se. Ne radi se o mogućoj trudnoći. Pozdrav.

sara90

decko i ja smo imali "seks preko odjece" u jednom trenutku je on bio gol, a ja samo u gacicama, pa me zanima dali sam mogla ostat trudna ako je slucajno sperma dospjela na moje gace, djevica sam, Menstruacija mi kasni vec tjedan dana, ali to nije cudno za mene. I dali je moguce da menstruacija kasni zbog vjezbanja jer vec tjedan dana idem sat i pol svaki dan u teretanu? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća trudnoća. Savjetujem edukaciju.

tula98

Ovako,moja devojka je dobila oko 24.juna poslednji put, nikad joj nije redovna menstruacija, stalno preko 30 dana, sada joj je 39 dan ona jos nije dobila, imali smo "seks preko odece" vise puta ali ja nisam ejakulirao u njoj niti ista slicno, takodje devojka je jos nevina nije joj ''pukao'' himen, probali smo pre 7 dana, par puta sa kondomima, ali je jako boli, ja sam ejakulirao u nju ali sa kondomom, da li je moguce da je trudna. Vazno da napomenem da smo promenili klimu jer smo bili na moru, i imala je stres oko upisa na fakultet i porodicnih problema, da li je to mozda uzrok kasnjejna? POMOC!!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Navedeni uzroci su mogući uzrok kašnjenja. Ne radi se o trudnoći.

zabrinuta_11

javljam vam se u strahu zbog trudnoce..dečko i ja smo neki dan završili zajedno, on je bio gol, ja u gačicama..on je spremom prolazio nekoliko puta preko mojih gačica..da li je moguca trudnoca? nevina sam..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

zabrinuta_11

*dodala bih jos da sam imala tanki ulozak, vrh uloska bio je od sperme, i na gacicma se jos vidjela mrlja..al sve to bilo samo preko gacica, nista direktno na opolni ogran.ne trebam biti u strahu od trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

mate99

Pozdrav, djevojka i ja smo imali peting, dodirivao sam ju bez da sam dirao sebe, ali sam ejakulirao u svoje donje rublje. Nedugo nakon smo trljali spolne organe jedan o drugi, ali preko donjeg rublja, te sam opet ejakulirao, moje gace su bile vlazne, kao i njene jer je i ona dozivjela snosaj. Posto su nam spolni organi bili blizu, te je na gacama bilo ejakulata, a tijekom tog trljanja nismo skidali donje rublje, postoje li ikakve sanse za trudnocu?