Kontracepcija

"seks preko odjeće"

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji.

kbgdts

Postovani, dobar dan. Nisam imala seksualne odnose, a sa deckom sam upraznjavala peting. Iako su mi menstruacije redovne, ja sam ipak proslog mjeseca odlucila napraviti test na trudnocu, koji je bio negativan. Posle toga dobila sam redovnu menstruaciju, medjutim ja sam prilicno paranoicna. Naime, prosle noci sam bila u gacicama kada je me je moj decko dodirivao polnim udom. Interesuje me da li se moze zatrudneti na taj nacin? Menstruaciju trebam dobiti 9. februara. A na internetu postoji milion razlicitih misljenja. Hvala unapred na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća naravno nije moguća.

desigual1206

Dobar dan,imam jedno pitanje a neznam kome da se obratim pa trazim vas za pomoc a pomoć mi je jako hitna i brzo mi treba i molim vas da mi odgovorite na pitanje,prije par dana imao sam odnos sa curom,mislim nije bio odnos jer ja sam bio obucen a ona gola i ja sam ejakulirao i sad me zanima dali postoji mogucnost da je trljanjem njezine vagine u moje mokre hlace moglo doci do toga da ona zatrudni,i dali je moguce da ako sam ja sa prstima dirao mokre hlace i onda stavio u vaginu da ostane trudna??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće.

Bratko43

Doktore moze pomoc, imao sam 'seks' sa djevojkom preko odjece,imao sam bokserice i sorc deblji a ona je bila u trenerci i gacicama,nisam dodirivao njenu vaginu sa penisom.Nije nista izlazilo van odjece,malo mi je sorc bio mokar ali nije puno izaslo.Zabrinula se da li moze ostati trudna tim putem
Procitao sam da ne moze proci dosta sperme kroz odjecu
Citao sam o tome na forumu ali moze odg opet ako nije problem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća u vašem slučaju.

treba mi pomoc

Izvinite ali jako sam zabrinuta,Naime pre vise od 2 tjedna sam imala ''seks preko odjece'', to se dogadjalo nekoliko dana zaredom,dodirivali smo se preko odjece genetalijama ,ali nije bilo odnosa nikakvog..nekada je ejakulirao ali ne na meni ..plasim se ,trebala sam da dobijem menstruaciju ali mi kasni oko 2-3 dana ,imam bolove u gudima i neku prozirnu tekucinu ..ne znam sto je ,svakakve misli mi prolze kroz glavu pa i trudnoca..molim vas da li je to ikako moguce jako sam se uspanicila..hvala unaprjed..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Takvim načinom trudnoća nije moguća.

treba mi pomoc

hvala puno..ali zbog cega mi onda kasni? i hocu li uopste dobiti ovaj mjesec? ili moze da preskoci

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojko o uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

bojimmseee

Zanima me mogu li zatrudniti od "seksa preko odjece". Imala sam hlace kada je decko ejakulirao po meni i osjetila sam vlaznost proslo je ii na gaće. On je bio go, nije imao nista na sebi. Ubrzo sam dosla kuci ii dodirnula svoj spolni organ a prije toga sam dirala hlace po kojima je on ejakulirao, dirala sam tu tecnost mozda nakon nekih 10 min nakon sto je ejakulirao i dodirnula se. Postoji li mogucnost za trudnocu?
Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

....t

Postovani, da li je moguce zatrudneti ako se istim rukama dodiruje polni organ pre ejakulacije i kasnije dodirnuti i donji ves iznutra, a zatim isti obuci?

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoća na taj način nije moguća.