Kontracepcija

Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4091 | Broj poruka: 48142

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1

Trudnoca uz pilule?

Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Ivo Balenović, dr. med.

26.01.2020. 11:30

Poštovana, prema navedenom, ne postoji mogućnost trudnoće. U to se možete uvjeriti tako da uradite test.

Ivana15091994

05.02.2020. 14:40

Poštovani,
pijem Softine pilule već dvije godine. Prošli mjesec zaboravila sam uredovno piti tablete te sam čak dva puta zakasnila više od 12 sati sa uzimanjem. Menstruaciju sam dobila 31.1. te je zadnji dan bio jučer 4.2. kada sam imala odnose gdje je dečko ejakulirao u mene. Zanima me koja je vjerojatnost trudnoće, trebam li se zabrinuti i uzeti pilulu za dan poslije? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

06.02.2020. 07:35

Poštovana, nastavite s uobičajenim uzimanjem tableta i zaštita je potpuna.

Andjelica95

18.02.2020. 16:35

Postovani,pijem Yaz. Posljednja mestruacija mi je bila obilna, cak oblinija nego inace. Medjutim brine me jer evo 9 dan kada se obrisem bude smedje/crkvenkaste krvi. Da li je moguce dobiti menstruaciju a da je zena trudna sa pilulama? Inace sam imala virus stomacni prosli mjesec i vodenu stolicu oa se bojim da se neka pilula nije razgradila i nije djelovala.

Ivo Balenović, dr. med.

18.02.2020. 17:35

Poštovana, vjerojatno se radi o probojnom krvarenju. Ne postoji mogućnost trudnoće. Ako se želite uvjeriti, uradite test.