Rak debelog crijeva

Otrov plavog škorpiona

willdea

Poštovani, dobra večer...

Majka nam boluje od carcinoma recti recidivans inop. Učinjeno je sljedeće: sygmostoma terminalis i appendectomia.. Uz 3 operacije, ostalu terapiju, zračenje, kemoterapije hvatamo se za svaku slamku. Čuli smo da na Kubi postoji lijek naziva ESCOZUL koji se dobiva od otrova plavog škorpiona i navodno pomaže karcinomskim bolesnicima. U stanju smo napraviti sve za nju, ako ništa drugo samo da joj se malo bar olakša, pa i otići na Kubu po lijek koji je navodno za prvu turu besplatan pošto je još u fazi ispitivanja. Zanima nas jeste li čuli za takav lijek i vaše cijenjeno mišljenje. Unaprijed zahvalni od srca

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Na žalost nšta o tom lijeku nisam čuo. Kuba je kao držva dosta izoliran i ne komunicira sa svjetskom onkološkom zajednicom putem znanstvenih časpisa, kongresa i drugih uobičajenim načina komunikacije među liječnicima kojima se šire znanstvene informacije.