Rak debelog crijeva

problem sa crijevima i zeludacom

sandic

jako mi je vazno da odgovorite..otac mi lezi u bolnici vec nekoliko dana,nerade mu crijeva i zeludac,na infuzijama je trenutno,danas su mu dali da jede supu ali zeludac nije nista svario.. doktori ne govore sta je u pitanju..od ceka i kako je doslo do toga da li je opasno lijecil se.. molim vas dajte mi neki savjet i objasnjenje..jako sam uplasena.. unaprijed hvala

sandic

radili su mu gastroskopiju crijeva i nalaz je bio dobar..ali jos uvjek isto stanje

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Na temelju tako malo podataka nemoguće je bilo što reći. Najvažnije je ipak to što je vaš otac u bolnici pod nadzorom liječnika i što se provode pretrage. Vrlo je važno i to da prima infuzije koje će mu pomoći da prebrodi razdoblje dok liječnici ne uspiju postaviti dijagnozu. Koji puta za to treba vremena. Postaviti točnu dijagnozuvrlo je važno jer se jedino tada može odrediti odgovarajuće liječenje ili provesti potrebni operacijski zahvat.