Rak debelog crijeva

Problem sa debelim crijevom i stomakom

zumreta

Prije svega da vas i pozdravim....Imam problem s kojim vise neznma kako da se nosim....Nema sta nisam radila i kakve lijekove nisam upotrebljavala.Nalaze koje sam radila uredni su ali dijagnoza mi je kao da su hemoroidi.Imam problem sluzava mi je stolica ali ne svaki put krce mi rijetko crijeva i povremeno boli me stomak radila sam i teloskopiju i vise neznam sta da radim...pa bi molila vas odgovor

zumreta

I jos da naveden dijagnoza hemoroida drugi stepen i ostecena sluznica crijeva.Unaprijed zahvalna

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Hemeoidi II. stupnja i oštećena sluznica debelog crije, pretpostavljam da se radi o upali, dakle nekoj vrsti kolitisa, mogu biti uzrok vrlo ozboljnih tegoba. Međutim, ovo je forim o raku debelog criujeva, a koliko ste naveli kod vas e ne radi o raku. Svjetujem vam da odete na pregled gastroenterolologu i/ili proktologu ia de držite uput i savjeta za liječenje kojećete od njega dobiti. LIječenje kolitisa i hemeroida je dugotrajno i mukotrpno, ali donosi rezultate.