Rak debelog crijeva

rak ili cirkle

marko

u pocetku svakodnevno iz mene je pocelo da curi neka zestoka masa
vrlo bolna iz dana u dan mjesecima izgubih posao zalio sam se na stomak doktor neki iz pakistana kad sam objasnjavao simptome onako smijala se sto me moralno dotuklo zatvorio sam se u sebe zadnjih 5 godina isao sam na snimanje stomaka ali nista nisu pronasli iz dana u dan mi se to ponavlja zadnjih nekoliko dana imam konstantnu temperaturu preko 40 kako da trazim pomoc da me doktori ne uhvate u cirkle i salju od prijatelja do prijatelja i prodje jos 5 godina dok me ne dignoziraju

Prim. mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Žao mi je, ali moram ponoviti i Vama, kao što šam već napisao o nekolicini drugih, da nije moguće, opasno je i zabranjeno postavljati dijagnozu samo na temelju opisa simptoma od strane bolesnika. Stoga Vam najtoplije savjetujem da svladate svoje strahove i odete na pregeld kirurgu. Točnu je dijagnozu nemoguće postaviti bez pregleda liječnika i dodatnih pretraga što traje neko vrijeme, ali nikako 5 godina.