Rak debelog crijeva

Tumorski markeri

radpet

Postovani,
Mojoj supruzi su uradjeni nalazi, gdje su svi tumorski markeri uredni osim CA 19-9 XR , cija je vrijednost 63,95.
Molim za misljenje,
Hvala unaprijed!

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Savjetujem vam da se obratite liječniku onkologu ili internistu koji će vašu suprugu pregledati i zatim odrediti dodatne pretrage da se utvrdi uzrok porasta markera. Bez toga sve bi bilo samo neutemeljeno naklapanje.