Rak debelog crijeva

zadnji stadij raka debelog crijeva?

lucy

postovani, molim za misljenje

otac (rođ.1949)je operiran prvi put prije 3 godine,rak rektuma, i od tad je imao vise puta recidive. zadnji ct je pokazao da je bolest zahvatila kosti, i od tad je poceo brzo propadati. zbog jakih bolova u nozi ima flastere i uzima tablete sevredol, ima kesicu i kateter, koji mu je postavljen trajno, ali mokraca je pocela izlaziti i kroz kateter koji je needavno postavljen kroz analni otvor. poceo je oticati, i ima temperaturu, te bolove u trbuhu. znam da nikakvo lijecenje ne preostaje, ali da li je to kraj, ili losa faza?
hvala

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Na žalost, kod vašeg oca radi se o krajnjem(terminanom) stadiju bolesti koja sada ubrzano napreduje, a ne o lošoj fazi. Na temelju vaših navoda pretpostavljam da se vaš otac liječi pod nadzorom odgovarajućeg liječnika specijalista koji će mu omigućiti da posljednje trenutke života provede bez bolova.