Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Izrasline-tvorevina na glavi penisa

Marko1313

Poštovani zanima me mogućnost online savijetovanja ili pregleda. Zanima me je li moguce da dobijem vaše mišljenje ili dijagnozu za izraslinu koju imam od rodjenja na intimnom području , tamno plave je boje i nalazi se na podrucju okolo glave penisa veličine je 7-8 milimetara te 2-3 milimetra na vrhu penisa , ne mjenja boju niti veličinu .
Srdačan pozdrav

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, dobili ste odgovor u prethodnom pitanju, a i javili se već na društvene mreže.

njekudgrejt

Poštovani , na vrhu penisa (glaviću) imam malu točkicu nalik modrici ( blago tamnija od boje okolne , više smeđe nego tamno) . Ne znam otkad ali tu je već neko vrijeme. Ostalih tegoba nema , sve je uredno.

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani , na temelju vašeg opisa nemoguće se izjasniti o čemu se radi. Vrlo vjerovatno nešto dobroćudno i bez značenja za zdravlje, ali preporučam pregled dermatovenerologa.