Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

savjet

tom

na koži od spolnog organa mi se najprije pojavila crvena fleka a sad mi se koža guli i bjelkasta je zanima me ima kaka krema da mi pomogne seksualno sam aktivan.unaprijed hvala.

prof dr Jasna Lipozenčić

Kod Vas se može raditi o običnom dermatitisu (upali) koji je izazvan iritacijom, bilo mehaničkom ili apliciranjem krema, no moguće je da se radi i o gljivičnoj infekciji, stoga je potrbno javiti se nadležnom dermatologu da uzme uzorak za mikološku obradu. Pokušajte prvo aplicirati kroz nekoliko dana neutralne kreme npr. (Belobaza ili Bepanthen krema), uz urednu higijenu spolovila, te ako na neutralnu terapiju ne prođe javite se nadležnom dermatologu ili u Spolnu ambulantu Klinike za kožne i spolne bolesti, Šalata 4 (ponedjeljak, utorak 12-15 h).