Hematologija

željezo

dora

Poštovani!

Već 2 mjeseca imam probleme i infekcije mjehura koje ne mogu potpuno izliječiti. Krvna slika je pokazala sed. eritrocita 17 ( nakon 4 kutije antibiotika ) i željezo - 4. Imam glavobolje, počela sam osjećati slabost i bol u mišićima i umor.
Molila bih da mi odgovorite da li manjak željeza može biti posljedica dugotrajne upale mjehura i koji preparat i koliko dugo bih trebala koristiti da se razina željeza podigne.
Unaprijed zahvaljujem

Dr Ivo Radman

Za odgovor na Vaše pitanje potrebni su još ovi nalazi: E, Hb, Hct, MCV, Rtc, L, Tr, feritin u serumu.