Neurologija

anoreksia

Biserka

Kako i gdje liječiti anoreksiju,
zabrinuta mama

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Anoreksija (anorexia nervosa) je poremećaj koji se odlikuje nezadovoljstvom zbog tjelesnog izgleda, strahom od debljine i neprihvaćanjem da se održi najmanja normalna tjelesna težina. Poremećaj liječi psihijatri.

biserka

Molim , gdje se u Zagrebu mogu najbolje obratiti za pomoć.
Iz manjeg smo mjesta gdje nema mogućnosti takvog liječenja
Unaprijed zahvaljujem

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Možete se javiti na bilo koji odjel ili kliniku za psihijatriju u zagrebačkim bolnicama (KBC Rebro, KB Sestre milosrdnice, PB Vrapče, PB Jankomir).