Neurologija

Bockanje na desnoj strani prsa!

Imam probleme sa bockanjem
Svaki 2-3 mjeseca nesto me na desnoj strani prsa pocne bockati i moram stati i sacekati i prestati disati 10 sekundi i onda otpustiti dah i onda me prestane
Hvala unaprijed Nadam se da sam fino napisao ispravite me ako nesto nije u redu

Prof. dr. sc. Vesna Brinar, dr. med.

Da li ste učinili pregled interniste - pulmologa?
Bockanje na desnoj strani prsnog koša uz smetnje disanja najčešće je u inače zdrave osobe posljedica poremećaja serotoninskog sustava te se tako i liječi- naravno treba isključiti ostale moguće uzroke.