Neurologija

bol

iskrica

Pozrav onome ko cita poruku.Imam problema koji me jako muce i svi mi doktori kazu da je to jer imem problema sa vratnom kraljesnicomi imam krivu kicmu i to na lijevoj strani.Ja imam bolove u prsima i to u sredini nekad kad dodirnem kost boli me jos imam bol na lijevoj strani ispod grudimalo vise u stranu premaprema sredini bol nije povrsinska nego unutrasnja i pocmem se znojiti vjerojatno me uhvati panika .Napravila sam EKG uredan je .holter uredan.krv srca uredna.Sad trenutno idem na vjezbe za vrat imam grupne vjezbe ,struju i ultra zvuk.Zanima me da li mozda imam bolove na lijevoj strani zato sto mi kraljesnica ide u lijevo pa mi mozda ona radi pritisak HVALA NA BRZOM ODGOVORU

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Prema Vašem opisu moguće je da su Vaše tegobe uzrokovane promjenama na vratnoj kralješnici kao što su Vam rekli i Vaši liječnici. Fizikalna terapija (vježbe) koju pohađate trebala bi ublažiti tegobe.